ФЕШТ - ЗАТВАРАЊЕ И ПРОГЛАШЕЊЕ ПОБЕДНИКА

zatvaranje 34 zatvaranje 49

zatvaranje 204 zatvaranje 189

zatvaranje 59 zatvaranje 78

 

  1. Фестивал позоришног стваралаштва

Основних школа града Крушевца

 

Трочлани жири 14. Фестивала позоришног стваралаштва Основних школа града Крушевца, радио је у саставу:

       и чланови:

 

НАГРАДЕ

 

 

За најбољу представу

 

Номиноване су следеће представе по редоследу извођења:

 

 

  1. Представа ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац
  2. Представа КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  3. Представа ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац
  4. Представа ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  5. Представа ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук
  6. Представа РОМЕРО И МУРИЈА, ОШ „Драгомир Марковић“, Крушевац

           

Награда за освојено треће место се додељује се равноправно представама

  1. ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац       и
  2. ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац

Награда за освојено друго место додељује се представи ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

Награда за освојено прво место додељује се представи КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац

 

За режију

Номиновани су, по редоследу извођења:

 

  1. Иван Чолић за представу ВЛАКОВИ У СНИЈЕГУ, ОШ „Брана Павловић“, Коњух
  2. Зорица Капор за представу ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац
  3. Марија Бркић и Станко Симић за представу КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  4. Снежана Миловановић за представу ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац
  5. Ана Јовановић и Татјана Јочић Сикетић за представу ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  6. Сандра Максимовић, Драгана Арсић и Ана Јовановић за представу ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

Награда за режију додељује се равноправно

 

  1. Марија Бркић и Станко Симић за представу КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  2. Сандра Максимовић, Драгана Арсић и Ана Јовановић за представу ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

 

Награда за културу сценског говора ''Љиљана Токовић- Љиљка''

Награда за културу говора „Љиљана Токовић – Љиљка“ додељује се равноправно

 

  1. Ђорђу Митрићу за улогу Мике Антића у представи ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац
  2. Ансамблу представе КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац

 

 

За најбољу мушку улогу

Номиновани су, по редоследу извођења:

  1. Богдан Огњановић за улогу Вука у представи КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  2. Ђорђе Митрић за улогу Мике Антића у представи ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац
  3. Никола Стојаковић за улогу Здравка у представи ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  4. Мартин Томић за улогу Патуљак Зезуљак у представи ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук
  5. Лука Димитријевић за улогу Ромера у представи РОМЕРО И МУРИЈА, ОШ „Драгомир Марковић“, Крушевац

Награда се додељује равноправно:

  1. Лука Димитријевић за улогу Ромера у представи РОМЕРО И МУРИЈА, ОШ „Драгомир Марковић“, Крушевац и
  2. Никола Стојаковић за улогу Здравка у представи ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац

За најбољу женску улогу

 

Номиновани су, по редоследу извођења:

  1. Сара Симић за улогу Ђиљане у представи ВЛАКОВИ У СНИЈЕГУ, ОШ „Брана Павловић“, Коњух
  2. Магдалена Филиповић за улогу Марице у представи КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  3. Тара Андрејић за улогу Вере у представи ЉУБАВ, НАВИКА, ПАНИКА, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Крушевац
  4. Теодора Томашевић за улогу Зврнбабе у представи ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук
  5. Богдана Петровић за улогу Грофице Капутели у представи РОМЕРО И МУРИЈА, ОШ „Драгомир Марковић“, Крушевац

Награда се додељује равноправно:

 

  1. Сара Симић за улогу Ђиљане у представи ВЛАКОВИ У СНИЈЕГУ, ОШ „Брана Павловић“, Коњух
  2. Магдалена Филиповић за улогу Марице у представи КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац

 

За најбољу мушку епизодну улогу

 

Номиновани су по редоследу извођења:

  1. Андрија Ракић за улогу Лисице у представи ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац
  2. Новак Милосављевић за улогу Медеведа у представи КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  3. Радивоје Радовановић за улогу Милета Дилеје у представи ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац
  4. Андреј Стојадиновић за улогу Ловца у представи КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац

Награда се додељује равноправно:

  1. Андрија Ракић за улогу Лисице у представи ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац
  2. Радивоје Радовановић за улогу Милета Дилеје у представи ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац

За најбољу женску епизодну улогу

 

Номиновани су по редоследу извођења:

 

  1. Славица Живковић за улогу Доке у представи ЗОНА ЗАМФИРОВА, ШОСО «Веселин Николић», Крушевац
  2. Бојана Гилић за улогу Ђекне у представи ВЛАКОВИ У СНИЈЕГУ, ОШ „Брана Павловић“, Коњух
  3. Даница Живковић за улогу Циганке мајке у представи ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац

Награда се додељује равноправно:

  1. Славица Живковић за улогу Доке у представи ЗОНА ЗАМФИРОВА, ШОСО «Веселин Николић», Крушевац
  2. Бојана Гилић за улогу Ђекне у представи ВЛАКОВИ У СНИЈЕГУ, ОШ „Брана Павловић“, Коњух

За сценску бравуру:

Награда за сценску бравуру додељује се

 

Милошу Маринковићу за улогу Мргуда у представи ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

За сценографију:

Номиноване су по редоследу извођења:

  1. Представа ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац
  2. Представа КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  3. Представа ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“,
  4. Представа ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  5. Представа ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

           

Награда се додељује равноправно

 

  1. Представи КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  2. Представи ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“,
  3. Представи ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

 

За костимографију:

Номиноване су следеће представе по редоследу извођења:

 

  1. Представа ЗОНА ЗАМФИРОВА, ШОСО «Веселин Николић», Крушевац
  2. Представа ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац
  3. Представа КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  4. Представа ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“,
  5. Представа ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  6. Представа ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

 

Награда се додељује равноправно

           

  1. Представа ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац
  2. Представа ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  3. Представа ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

 

Награда за маску и сценску шминку:

Награда за маску и сценску шминку додељује се представама

  1. КУЛТУРНА ШУМА, ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац и
  2. ОСМИ ПАТУЉАК, ОШ „Свети Сава“, Читлук

 

Награда за избор музике

 

Награда за избор музике додељује се равноправно представама

  1. ВЛАКОВИ У СНИЈЕГУ, ОШ „Брана Павловић“, Коњух
  2. ГОСПОН МИКА ГАРАВИХ СОКАКА, ОШ „Јован Поповић“, Крушевац

Награда за ауторску музику

 

Награда за ауторску музику додељује се равноправно представама

ТАСОВИ ШУМСКОГ ЦАРА МЕРАНА, ОШ »Вук Караџић», Крушевац

ЧУВАРИ ШУМЕ, ОШ „Нада Поповић“, Крушевац

 

Награда за вокалну интерпретацију уживо

Награда за вокалну интерпретацију уживо додељује се представи РОМЕРО И МУРИЈА, ОШ „Драгомир Марковић“, Крушевац.

Специјалне награде

 

        Јована Ђорић

                   Дипломирани глумац- председник

   ______________________________

                                                                                                      Милица Тренић

                Мастер учитељ - члан

   ______________________________

       Лидија Ужаревић

     уредник КЦК - члан

   ______________________________