Завршна смотра 43. ТАКМИЧЕЊА СЕЛА ГРАДА КРУШЕВЦА

Централна смотра 43.манифестације „Такмичење села града Крушевца“, одржана је у недељу 26. јуна, у месту прошлогодишњег победника МЗ Здравиње, на Летњој сцени у порти цркве Св.Ђорђа у Здравињу. Манифестација је почела крајем марта и трајала је до половине јуна месеца представљањем двадесет Месних заједница, које су се такмичиле у пет обласи: култура, инфраструктура, пољопривреда, образовање и екологија.

На Централној смотри након представљања најбољих тачака културно- уметничких програма Месних заједница, стручни жири је прогласио победнике у пет категорија и доделио специјалне награде. Свеукупни победник је МЗ Кукљин, друго место је заузела МЗ Трмчаре, док је треће припало МЗ Падеж.

У име организатора Културног центра Крушевац, присутнима се обратила Помоћник директора Виолета Капларевић, а у име Месне заједнице Председник МЗ Милисав Ивановић.

МАНИФЕСТАЦИЈИ ПРИСУСТВОВАЛИ:

  • ПРЕДСЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ГРАДА КРУШЕВЦА ЈАСМИНА ПАЛУРОВИЋ
  • ЧЛАН ГРАДСКОГ ВЕЋА МИЛОЈЕ МИХАЈЛОВИЋ
  • ЧЛАН ГРАДСКОГ ВЕЋА ЗОРАН ВЕЉКОВИЋ
  • ДИРЕКТОР ПОРЕСКЕ УПРАВЕ ЖИВОРАД МИЛОРАДОВИЋ
  • ЗАМЕНИК СЕКРЕТАРА СКУПШТИНЕ ЈАСМИНА МИХАЈЛОВИЋ
  • НАЧЕЛНИК ГРАДСКЕ УПРАВЕ ИВАН АНЂЕЛИЋ
  • ПОМОЋНИК ДИРЕКТОРА КЦК КРУШЕВАЦ ВИОЛЕТА КАПЛАРЕВИЋ

 

СПИСАК НАГРАДА И ПРИЗНАЊА НА МАНИФЕСТАЦИЈИ

„ЦЕНТРАЛНА СМОТРА СЕЛА“ 2015/2016

ОБЛАСТ ИНФРАСТУКТУРЕ

  1. 1.ВЕЛИКИ КУПЦИ
  2. 2.КУКЉИН
  3. 3.ТРМЧАРЕ
  4. 1.КУКЉИН
  5. 2.ПАДЕЖ
  6. 3.ТРМЧАРЕ

ОБЛАСТ ЕКОЛОГИЈЕ

ОБЛАСТ ПРОСВЕТЕ

  1. 1.ТРМЧАРЕ
  2. 2.КУПЦИ
  3. 3.КУКЉИН
  4. 1.КУКЉИН
  5. 2.ТРМЧАРЕ
  6. 3.ПАДЕЖ
  7. 1.БЕЛА ВОДА
  8. 2.КУКЉИН
  9. 3.ТРМЧАРЕ

ОБЛАСТ ПОЉОПРИВРЕДЕ

ОБЛАСТ КУЛТУРЕ

 

СВЕУКУПНИ ПОБЕДНИЦИ

  1. 1.КУКЉИН
  2. 2.ТРМЧАРЕ
  3. 3.ПАДЕЖ

 

 

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ – КУЛТУРА

  • НАЈБОЉЕ ОБРАЂЕН НАРОДНИ ОБИЧАЈ КУД „БЕЛА РАДА“ МЕШЕВО И КУД „ПЕПЕЉЕВАЦ“ ПЕПЕЉЕВАЦ
  • НАЈБОЉИ КУЛТУРНО УМЕТНИЧКИ ПРОГРАМ КУД „РАТКО ЈОВАНВИЋ“ БЕЛА ВОДА И КУД „ЦАР ЛАЗАР“ ЛАЗАРЕВАЦ
  • НАЈБОЉИ ФОЛКЛОРНИ ПАР ДАВОР АНДОНОВ И ЈЕЛЕНА МАРКОВИЋ КУД „СТАНИСЛАВ БИНИЧКИ“ ЈАСИКА
  • НАЈБОЉИ ОМЛАДИНСКИ ФОЛКЛОР КУД „БИСТРИЦА“ ДВОРАНЕ
  • НАЈБОЉИ ДЕЧИЈИ ФОЛКЛОР КУД „КАОНИЧКИ ИЗВОРИ“ КАОНИК
  • НАЈБОЉИ ФОЛКЛОР ВЕТЕРАНА КУД „РАДОМИР ЈАКОВЉЕВИЋ ЈАКША“ ВЕЛИКА ЛОМНИЦА
  • НАЈБОЉА ЖЕНСКА ПЕВАЧКА ГРУПА КУД „ГЕРАСИМ ВУЈИЋ“ КОЊУХ
  • НАЈБОЉИ СКЕЧ КУД „ПОЛЕТ“ ПАДЕЖ
  • НАЈБОЉИ ВОКАЛНИ СОЛИСТА НЕНАД ПАВЛОВИЋ КУД „РАСИНА“ ВЕЛИКИ КУПЦИ
  • НАЈБОЉА КОРЕОГРАФИЈА КУД „ЋУКОВАЦ“ ВЕЛИКИ ШИЉЕГОВАЦ
  • НАЈБОЉИ ФРУЛАШ РАНЂЕЛ МИНИЋ КУД „МЛАДОСТ“ МАКРЕШАНЕ
  • НАЈБОЉИ ГЛУМАЧКИ ПАР КАРАВИЛКА ТОМИЋ И ДАНИЈЕЛА ЋАТИЋ КУД „РАДОЈКИНО КОЛО“ ГЛОБОДЕР
  • НАЈБОЉИ ДРАМСКИ ПРИКАЗ КУД „ЧАРАПАНСКИ ВЕЗ“ КОБИЉЕ
  • НАЈБОЉИ ГЛУМАЦ АМАТЕР ДЕЈАН САВИЋ КУД „МИОДРАГ ВУЧКОВИЋ“ ЗДРАВИЊЕ
  • НАЈБОЉИ ПРЕДСЕДНИК МЕСНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ АЛЕКСАНДАР ЛАЗАРЕВИЋ МЗ ВЕЛИКА ЛОМНИЦА
  • НАЈПОСВЕЋЕНИЈИ УЧИТЕЉ ПЕТРОВИЋ РАДОВАН, МЗ ВЕЛИКА ЛОМНИЦА
  • НАЈКРЕАТИВНИЈА ИДЕЈА УЧИТЕЉИЦА ДРАГАНА ДИМИТРИЈЕВИЋ, МЗ КРВАВИЦА
  • НАЈУРЕЂЕНИЈА ПОРТА ЦРКВА ВАЗНЕСЕЊА ГОСПОДЊЕГ МЗ КУКЉИН
  • ЗА ОЧУВАЊЕ ИСТОРИЈСКОГ И КУЛТУРНОГ НАСЛЕЂА МЗ ДВОРАНЕ
  • НАЈУРЕЂЕНИЈЕ ШКОЛСКО ДВОРИШТЕ ОШ „ВЕЛИЗАР СТАНКОВИЋ КОРЧАГИН“ ВЕЛИКИ ШИЉЕГОВАЦ
  • НАЈЛЕПШЕ УРЕЂЕНА ДВОРИШТА НА ТЕРИТОРИЈИ МЗ- МЗ КОБИЉЕ
  • НАЈУСПЕШНИЈИ ПОЉОПРИВРЕДНИ ПРОИЗВОЂАЧ СИМОНОВИЋ БОРЈАН СЕБЕЧЕВАЦ
  • НАЈУСПЕШНИЈА ФИРМА „ФЛОРАКОМ“ МЗ КОЊУХ

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ – ПРОСВЕТА

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ – ИНФРАСТРУКТУРА

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ – ЕКОЛОГИЈА

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ – ПОЉОПРИВРЕДА

 

 
2021  Културни центар Крушевац   globbersthemes joomla templates