ЦЕНТРАЛНА СМОТРА 46. ТАКМИЧЕЊА СЕЛА ГРАДА КРУШЕВЦА

 

112 1122

11222 112222222

 

ОДЛУКА О ПОБЕДНИЦИМА 46.МАНИФЕСТАЦИЈЕ

ТАКМИЧЕЊЕ СЕЛА ГРАДА КРУШЕВЦА

Жири у саставу:

  1. Дејан Јовановић, област културе, председник
  1. Данијела Јаковљевић, област екологије
  2. Саша Антић, област инфраструктуре
  3. Бојана Миленковић, област пољопривреде
  4. Слађан Јевтић, област образовања

Донео је одлуку о победнику 46.манифестације ТАКМИЧЕЊЕ СЕЛА ГРАДА КРУШЕВЦА за 2018/19 годину.

ОБЛАСТ ИНФРАСТРУКТРЕ

  1. КОБИЉЕ
  1. ЈАСИКА
  2. ВЕЛИКИ КУПЦИ
  3. КАОНИК
  4. ДВОРАНЕ

ОБЛАСТ ЕКОЛОГИЈЕ

  1. ТРМЧАРЕ
  1. ЖАБАРЕ, ТРЕБОТИН, МАЛА ВРБНИЦА
  1. КОЊУХ
  2. ЈАСИКА
  3. ДВОРАНЕ

                                                     ОБЛАСТ ОБРАЗОВАЊА

  1. ТРМЧАРЕ
  1. ВЕЛИКИ КУПЦИ
  2. ДВОРАНЕ
  3. ЈАСИКА
  4. КОБИЉЕ

 

 

ОБЛАСТ ПОЉОПРИВРЕДЕ

  1. ВЕЛИКИ КУПЦИ
  1. МАКРЕШАНЕ
  2. ЈАСИКА
  3. ТРМЧАРЕ
  4. ПАДЕЖ

ОБЛАСТ КУЛТУРЕ

  1. ЈАСИКА
  1. ПЕПЕЉЕВАЦ
  2. БЕЛА ВОДА
  3. ТРМЧАРЕ
  4. КУПЦИ

СВЕУКУПНИ ПОБЕДНИЦИ

  1. ЈАСИКА
  1. ТРМЧАРЕ
  2. ВЕЛИКИ КУПЦИ

 

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ – КУЛТУРА

  • НАЈБОЉИ КУЛТУРНО УМЕТНИЧКИ ПРОГРАМ КУД „ЦАР ЛАЗАР“ ЛАЗАРЕВАЦ И КУД „ПЕПЕЉЕВАЦ“ ПЕПЕЉЕВАЦ
  • НАЈБОЉИ ОМЛАДИНСКИ ФОЛКЛОР КУД „БИСТРИЦА“ ДВОРАНЕ
  • НАЈБОЉИ ДЕЧИЈИ ФОЛКЛОР КУД „ПОЛЕТ“ ПАДЕЖ
  • НАЈБОЉА ЕТНО ПОСТАВКА КУД „Р.Ј.ЈАКША“ ВЕЛИКА ЛОМНИЦА И УДРУЖЕЊЕ ЖЕНА „ЈАСИКЕ“ ЈАСИКА
  • НАЈБОЉИ ФОЛКЛОР ВЕТЕРАНА КУД „Р.Ј. ЈАКША“ ВЕЛИКА ЛОМНИЦА
  • НАЈБОЉА МУШКА УЛОГА, ДАЛИБОР ПАНТИЋ, КУД „ПЕПЕЉЕВАЦ“ ПЕПЕЉЕВАЦ
  • НАЈБОЉА ЖЕНСКА УЛОГА, ВЕРА ПОПОВИЋ, КУД „Г.ВУЈИЋ“ КОЊУХ
  • НАЈБОЉИ ВОКАЛНИ СОЛИСТА САЊА ИВАНОВИЋ, КУД „С.БИНИЧКИ“ ЈАСИКА
  • НАЈБОЉА ЖЕНСКА ПЕВАЧКА ГРУПА КУД „Р.ЈОВАНОВИЋ“ БЕЛА ВОДА
  • НАЈБОЉА ДЕЧИЈА ГЛУМА КУД „КАОНИЧКИ ИЗВОРИ“ КАОНИК
  • НАГРАДА ЗА ОЧУВАЊЕ НАРОДНЕ ТРАДИЦИЈЕ, ЕВИЦА ЂОРЂЕВИЋ
  • НАЈБОЉИ ПРЕДСЕДНИК КУД-А АКСЕНТИЈЕВИЋ МИЛИВОЈЕ, КУД „РАСИНА“ ВЕЛИКИ КУПЦИ
  • НАЈБОЉА КОРЕОГРАФИЈА КУД „КАОНИЧКИ ИЗВОРИ“ КАОНИК
  • НАЈБОЉИ ПРЕДСЕДНИК МЕСНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ ТОМИСЛАВ МАТИЋ, МЗ ПАДЕЖ, ВРАТАРЕ, ГЛОБАРЕ
  • НАЈБОЉИ КОРЕОГРАФ, ГОРАН ТОДОСИЈЕВИЋ, КУД „В.КАРАЏИЋ“ ЖАБАРЕ
  • НАЈБОЉИ ПРИКАЗ СЕЛА КРОЗ КУЛТУРНО УМЕТНИЧКИ ПРОГРАМ КУД“ М.ВУЧКОВИЋ“ ЗДРАВИЊЕ
  • НАЈБОЉЕ ОБРАЂЕН ОБИЧАЈ КУД „ЋУКОВАЦ“ В.ШИЉЕГОВАЦ И КУД „БЕЛА РАДА“ МЕШЕВО
  • НАГРАДА ЗА ИЗУЗЕТАН ДОПРИНОС У КУЛТУРИ, ФОЛКЛОРНОЈ И ДРАМСКОЈ СЕКЦИЈИ КУД „МЛАДОСТ“ МАКРЕШАНЕ
  • НАГРАДА ЗА ОЧУВАЊЕ ИЗВОРНОГ НАРОДНОГ СТВАРАЛАШТВА КУД „ЧАРАПАНКА“ КРВАВИЦА
  • НАЈБОЉЕ НАПИСАН ИЗВЕШТАЈ МЗ КОБИЉЕ
  • НАГРАДА ЗА РАЗВОЈ СПОРТСКОГ ДУХА И КУЛТУРЕ ФК „МЕШЕВО“ МЕШЕВО
  • НАЈБОЉИ ХУМОРИСТИЧКИ ПРОГРАМ КУД „ГЕРАСИМ ВУЈИЋ“ КОЊУХ
  • НАЈАКТИВНИЈИ СЕКРЕТАР МЕСНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ, НАТАША МИТИЋ, МЗ КОБИЉЕ
  • НАЈМЛАЂИ ФРУЛАШ, ЕМИНА МАРЈАНОВИЋ

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ ИНФРАСТРУКТУРА

  • ЗА РАЗВОЈ СЕОСКОГ ТУРИЗМА, СЛАВОЉУБ МИЛИЋЕВИЋ, МЗ БЕЛА ВОДА
  • НАЈУРЕЂЕНИЈА ЦРКВЕНА ПОРТА, ЦРКВА СВЕТОГ ГЕОРГИЈА, МЗ ЗДРАВИЊЕ

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ ЕКОЛОГИЈА

  • НАЈЛЕПШЕ СЕОСКО ДВОРИШТЕ ЖИВКОВИЋ РАДОМИР, СЕЗЕМЧА, МЗ ТРМЧАРЕ
  • НАЈУРЕЂЕНИЈЕ ШКОЛСКО ДВОРИШТЕ ОШ „ВАСА ПЕЛАГИЋ“ ПАДЕЖ, ИСТУРЕНО ОДЕЛЕЊЕ ВРАТАРЕ
  • ОЧУВАЊЕ СПОМЕНИКА ПРИРОДЕ БОТАНИЧКОГ КАРАКТЕРА, МЗ БЕЛА ВОДА

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ ПОЉОПРИВРЕДА

  • МИЛАНОВИЋ ЈЕЛЕНА, МЗ ПАДЕЖ, НАЈВЕЋЕ ПОВРШИНЕ ПОД ЗАСАДОМ БОРОВНИЦЕ
  • ЈУГОСЛАВ СТЕВАНОВИЋ, БУКОВИЦА, САВРЕМЕНА ФАРМА ЗА ТОВ БРОЈЛЕРА, ПОСТХУМНО ЋЕ СЕ ДОДЕЛИТИ
  • ГАЈИЋ ВЛАДИМИР, МЗ ТРМЧАРЕ, ФАРМА ЗА ТОВ МАГАРАЦА

СПЕЦИЈАЛНЕ НАГРАДЕ ОБРАЗОВАЊЕ

  • РАДОВАН ПЕТРОВИЋ, ПОСЕБАН ДОПРИНОС У РАДУ СА ДЕЦОМ ПРВОГ ОБРАЗОВНОГ ЦИКЛУСА
  • ВЕСНА МИЛАНОВИЋ,ИЗУЗЕТНА ЗАЛАГАЊА У УПРАВЉАЊУ УСТАНОВОМ

 

У Крушевцу, дана 22.06.2019.године

 

  1. Дејан Јовановић, област културе, председник
  2. Данијела Јаковљевић, област екологије
  3. Саша Антић, област инфраструктуре
  4. Бојана Миленковић, област пољопривреде
  5. Слађан Јевтић, област образовања

1122222222 IMG 3992

1122222

2019  Културни центар Крушевац   globbersthemes joomla templates